Lentefeest 
Toneelstuk Sint Maarten
Ontbijten bij de burgemeester
Bakken bij Eynderhoof
Herfstuitstapje groep 3-4
Herfstuitstapje groep 5 t/m 8
Week van het verkeer
Fietsverlichtingscontrole
Afspraken op onze school
Grote Rekendag 2018
Schoolkamp groep 8
Schoolreis Toverland
Teamfoto volgt
 
Henk Martens Waarnemend directeur h.martens@de2sprong.nl
Karin van den Schoor IB-er k.schoor@de2sprong.nl
Mandy Brentjens IB-er
RT-er
MT lid
m.brentjens@de2sprong.nl
MariŽlle van Haren Leerkracht groep 1-2 m.vanharen@de2sprong.nl
Inge Polman Leerkracht groep 1-2 i.polman@de2sprong.nl
Lenie Blikman RT-er tot aan kerstvakantie  
Sabrina Houben Leerkracht groep 3-4
ICT coŲrdinator
s.houben@de2sprong.nl
Chris Rulkens Onderwijsassistente groep 3-4 c.rulkens@de2sprong.nl
Linda Broods Leerkracht groep 5-6 l.broods@de2sprong.nl
Cindy Kirkels Leerkracht groep 5-6 c.kirkels@de2sprong.nl
Marja Peters Leerkracht groep 5-6 m.peters@de2sprong.nl
Inoka Schroeten Leerkracht groep 7-8
MT lid
i.schroeten@de2sprong.nl
Lieke Castro - Smeets Vaste vervangster groep 7-8 en groep 3-4 l.castro@de2sprong.nl