Team


 
Naam Functie            Werkdagen               E-mail
Inoka Schroeten
 
Directeur
MT-lid
Maandag t/m donderdag i.schroeten@meerderweert.nl
Karin van den Schoor IB-er
MT-lid
DInsdag t/m donderdag k.schoor@meerderweert.nl
Linda Janssen Leerkracht groep 1-2a Maandag t/m woensdag l.janssen@meerderweert.nl
Linda Broods Leerkracht groep 1-2a
Leerkracht groep 1-2b
Donderdag t/m vrijdag
Maandag
l.broods@meerderweert.nl
Veerle van Riet Leerkracht groep 1-2b Dinsdag t/m vrijdag v.vanriet@meerderweert.nl
Sandra Arkesteijn Leerkracht groep 3-4 Maandag t/m woensdag s.arkesteijn@meerderweert.nl
Lieke Castro Leerkracht groep 3-5 Donderdag t/m vrijdag l.castro@meerderweert.nl
Anke Elfrink Leerkracht groep 5-6 Maandag & woensdag a.elfrink@meerderweert.nl
Linda Stals Leerkracht groep 5-6 DInsdag, donderdag, vrijdag l.stals@meerderweert.nl
Esmee Steuten Leerkracht groep 7-8 Maandag t/m vrijdag e.steuten@meerderweert.nl
Ilse Maas-Claessens Ondersteuning
MT-lid
Woensdag t/m vrijdag i.claessens@meerderweert.nl
Paul van Beek ICT-coördinator Donderdag p.vanbeek@meerderweert.nl
Demi Dhaene Onderwijsassistent Maandag, woensdag t/m vrijdag d.dhaene@meerderweert.nl