Prins Dirk 1 en Prinses Yoni!
Op zoek naar paddestoelen!
Toneelstuk Sint Maarten
Herfstuitstapje groep 5 t/m 8
Nationaal Schoolontbijt
Sparktechlab
Week van het verkeer
Fietsverlichtingscontrole
Afspraken op onze school
Schoolreis Toverland
Buiten spelen
Bart Smeets Directeur b.smeets@meerderweert.nl
Karin van den Schoor IB-er k.schoor@meerderweert.nl
Mandy Brentjens IB-er
RT-er
MT lid
m.brentjens@meerderweert.nl
Linda Janssen Leerkracht groep 1-2a l.janssen@meerderweert.nl
Mariëlle van Haren Leerkracht groep 1-2b m.vanharen@meerderweert.nl
Marian Konings Leerkracht groep 1-2a en 1-2b m.konings@meerderweert.nl
Sabrina Houben Leerkracht groep 3-4
ICT coördinator
s.houben@meerderweert.nl
Veerle van Riet Leerkracht groep 3-4 v.vanriet@meerderweert.nl
Linda Broods Leerkracht groep 5-6 l.broods@meerderweert.nl
Cindy Kirkels Leerkracht groep 5-6 c.kirkels@meerderweert.nl
Renée Smeets - Knapen Leerkracht groep 7-8 r.smeets@meerderweert.nl
Lieke Castro - Smeets Leerkracht groep 7-8 l.castro@meerderweert.nl