Week van het verkeer
Fietsverlichtingscontrole
Afspraken op onze school
Grote Rekendag 2018
Schoolreis Toverland
Buiten spelen
Kerststukjes maken
Hoedenparade
Vol verwachting
Lampionnen Sint Maarten
Konijnen bij de woordenschatles
Sparktechlab
Herfstuitstapje groep 3-4
Herfstuitstapje groep 5 t/m 8
Teamfoto volgt
 
Bart Smeets Directeur b.smeets@meerderweert.nl
Karin van den Schoor IB-er k.schoor@de2sprong.nl
Mandy Brentjens IB-er
RT-er
MT lid
m.brentjens@de2sprong.nl
Linda Janssen Leerkracht groep 1-2a l.janssen@de2sprong.nl
Mariëlle van Haren Leerkracht groep 1-2b m.vanharen@de2sprong.nl
Inge Polman Leerkracht groep 1-2a en 1-2b i.polman@de2sprong.nl
Sabrina Houben Leerkracht groep 3-4
ICT coördinator
s.houben@de2sprong.nl
Veerle van Riet Leerkracht groep 3-4 v.vanriet@de2sprong.nl
Linda Broods Leerkracht groep 5-6 l.broods@de2sprong.nl
Cindy Kirkels Leerkracht groep 5-6 c.kirkels@de2sprong.nl
Renée Smeets - Knapen Leerkracht groep 7-8 r.smeets@de2sprong.nl
Lieke Castro - Smeets Leerkracht groep 7-8 l.castro@de2sprong.nl