Op zoek naar paddestoelen!
Toneelstuk Sint Maarten
Herfstuitstapje groep 5 t/m 8
Nationaal Schoolontbijt
Sparktechlab
Week van het verkeer
Fietsverlichtingscontrole
Afspraken op onze school
Schoolreis Toverland
Buiten spelen
Prins Dirk 1 en Prinses Yoni!

Team


 
Naam Functie E-mail
Bart Smeets Directeur
MT-lid
b.smeets@meerderweert.nl
Karin van den Schoor IB-er
MT-lid
k.schoor@meerderweert.nl
Linda Janssen Leerkracht groep 1-2 l.janssen@meerderweert.nl
Mariëlle van Haren Leerkracht groep 1-2 m.vanharen@meerderweert.nl
Veerle van Riet Leerkracht groep 3 v.vanriet@meerderweert.nl
Sabrina Houben Leerkracht groep 4
MT- lid
s.houben@meerderweert.nl
Linda Broods Leerkracht groep 5-6 l.broods@meerderweert.nl
Cindy Kirkels Leerkracht groep 5-6 c.kirkels@meerderweert.nl
Renée Knapen Leerkracht groep 7-8 r.knapen@meerderweert.nl
Lieke Castro Leerkracht groep 7-8 l.castro@meerderweert.nl
Thijs Cost ICT-coördinator t.cost@meerderweert.nl
Natascha Geraedts Onderwijsassistent n.geraedts@meerderweert.nl