Herfstuitstapje groep 5 t/m 8
Week van het verkeer
Fietsverlichtingscontrole
Afspraken op onze school
Grote Rekendag 2018
Schoolkamp groep 8
Schoolreis Toverland
Carnaval 2019
Kerststukjes maken
Hoedenparade
Vol verwachting
Lampionnen Sint Maarten
Konijnen bij de woordenschatles
Sparktechlab
Herfstuitstapje groep 3-4
Teamfoto volgt
 
Bart Smeets Directeur b.smeets@meerderweert.nl
Karin van den Schoor IB-er k.schoor@de2sprong.nl
Mandy Brentjens IB-er
RT-er
MT lid
m.brentjens@de2sprong.nl
Mariëlle van Haren Leerkracht groep 1-2b m.vanharen@de2sprong.nl
Renée Smeets - Knapen Leerkracht groep 1-2a r.smeets@de2sprong.nl
Inge Polman Leerkracht groep 1-2a en 1-2b i.polman@de2sprong.nl
Sabrina Houben Leerkracht groep 3-4
ICT coördinator
s.houben@de2sprong.nl
Chris Rulkens Onderwijsassistente groep 3-4 c.rulkens@de2sprong.nl
Linda Broods Leerkracht groep 5-6 l.broods@de2sprong.nl
Cindy Kirkels Leerkracht groep 5-6 c.kirkels@de2sprong.nl
Marja Peters Leerkracht groep 5-6 m.peters@de2sprong.nl
Inoka Schroeten Leerkracht groep 7-8
MT lid
i.schroeten@de2sprong.nl
Lieke Castro - Smeets Vaste vervangster groep 5-6 en groep 7-8 l.castro@de2sprong.nl