Ontbijten bij de burgemeester
Project Blaasmuziekwinkel
Schoolreis GaiaZoo
Bezoek verkeerstuin
Schapen scheren
Opbrengst vastenactie
Bakken bij Eynderhoof
Afspraken op onze school
Lentefeest 
Schoolprins Bram 1 en schoolprinses Evie met hun vorst en adjudant
 
Toneelstuk Sint Maarten

Bovenste rij van links naar rechts: Josje Caris (LIO-stagiaire), Karin van den Schoor, Chris Rulkens, Sabrina Houben
Onderste rij van links naar rechts: Mandy Brentjens, Ivonne Munnecom, Natasja Hermans, Linda Broods, JosÚ Korten, Sanne van der Heijden, Inoka Schroeten, Margo Jacobs

 
Margo Jacobs  Directeur m.jacobs@de2sprong.nl
Karin van den Schoor IB-er k.schoor@de2sprong.nl
JosÚ Korten RT-er j.korten@de2sprong.nl
Natasja Hermans Leerkracht groep 1-2 n.hermans@de2sprong.nl
Ivonne Munnecom Leerkracht groep 1-2 i.munnecom@de2sprong.nl
Sanne van der Heijden Vervangster groep 1-2 s.vanderheijden@de2sprong.nl
Sabrina Houben Leerkracht groep 3-4
ICT co÷rdinator
s.houben@de2sprong.nl
Mandy Brentjens Leerkracht groep 5-6
MT lid
m.brentjens@de2sprong.nl
Linda Broods Leerkracht groep 5-6 l.broods@de2sprong.nl
Inoka Schroeten Leerkracht groep 7-8 i.schroeten@de2sprong.nl
Chris Rulkens Onderwijsassistent c.rulkens@de2sprong.nl